A65/071
Max Švabinský (1873-1962)
STABAT MATER
1958
Litografie na papíře, 405x465 mm, sign. a dat. uprostřed dole v tisku "M. ŠVABINSKÝ INV. FECIT. 1958" a vpravo dole pod tiskem tužkou "M. Švabinský", zn. vlevo dole pod tiskem tužkou "40/50". Páleníček, Ludvík; Švabinská, Zuzana - Max Švabinský: grafické dílo, uvedeno pod č. 754.
Rámováno, zaskleno.