Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zátiší s mlokem

A65/100

Jaroslav Houba (1967)

ZÁTIŠÍ S MLOKEM

Olej na plátně, 69x53 cm (výřez z rámu), sign. vpravo dole "JH", dat. nečitelná. Rámováno. Kvalitní historizující malba soudobého malíře odkazuje na tradici české kabinetní malby počátku 18. stol. Stav A.

Vyvolávací cena: 38 000 Kč