A65/100
Jaroslav Houba (1967)
ZÁTIŠÍ S MLOKEM
Olej na plátně, 69x53 cm (výřez z rámu), sign. vpravo dole "JH", dat. nečitelná. Rámováno. Kvalitní historizující malba soudobého malíře odkazuje na tradici české kabinetní malby počátku 18. stol. Stav A.