A65/105
Anonym
PORTRÉT DÁMY SE ZÁVOJEM
Olej na plátně, 97x77 cm (výřez z rámu), nesignováno. Rámováno ve zlaceném blondelovém rámu. Stav C. Na levé horní straně lehce protrhlé plátno.