Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Poloakt mladé dívky

A65/107

Anonym

POLOAKT MLADÉ DÍVKY

19. stol.
Olej na plátně, 81x51,5 cm, nesignováno. Rámováno. Stav B - C.

Vyvolávací cena: 14 000 Kč