A65/112
Anonym
KRAJINA S JEZDCI V ZAPADAJÍCÍM SLUNCI
19. stol.
Olej na plátně, 52,5x63,5 cm, nesignováno. Rámováno ve zlaceném blondelovém rámu. V prosluněné krajině dvojice jezdců.
Stav C.
Vpravo dole trhlina zhruba 2,5 cm.