A65/115
Anonym
ROMANTICKÁ KRAJINA S HRADEM (FELSENEGG)
19. stol.
Olej na plátně, 31,5x39,5 cm, rámováno, celkový rozměr včetně rámu 50,5x58,5 cm, nesignováno, zezadu na napínacím rámu značeno tužkou "Felsenegg Schweiz", na rámu papírový štítek "L.(eonard?) Kodl Milevsko".
Stav B/C.