A65/116
Richard Wilson - připsáno (1714-1782)
NA HORSKÉ ŘÍČCE
Olej na plátně, 16x22,5 cm (výřez z rámu), sign. vpravo dole "R.W", na zadní straně dražební lístek z vídeňského aukčního domu Dorotheum z roku 1994, kde je však autorem díla chybně uveden Andrew Wilson. Rámováno. Stav A-B.