Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Parník na Labi pod Střekovem

A65/118

Johann Wilhelm Jankowski (1825-1870)

PARNÍK NA LABI POD STŘEKOVEM

Olej na plátně, 55x68 cm, signováno vpravo dole "J. W. Jankovski", nerámováno. Stav restaurováno.

Johann Wilhelm Jankowski – polský malíř romantických krajin s hrady a zámky a pohledů na městskou architekturu.

Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 30 000 Kč