A65/126
Jaroslav Panuška (1872-1958)
TÁNÍ NA VYSOČINĚ
Olej na kartonu, 26x32 cm (výřez z rámu), sign. vlevo dole "PANUŠKA". Rámováno. Stav A.
Jaroslav Panuška - malíř, krajinář, ilustrátor. Studoval v Praze na AVU u M. Pirnera a na krajinářské škole u J. Mařáka.