Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Ráno na Želetavce

A65/136

Roman Havelka (1877-1950)

RÁNO NA ŽELETAVCE

1939
Olej na plátně, 48,5x64 cm (výřez z rámu), sign. a dat. vlevo dole "Rom. Havelka 1939". Rámováno, zaskleno. Stav A.

Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Vydražená cena: 25 000 Kč