A65/137
František Myslivec (1890-1965)
LETNÍ ODPOLEDNE
1950
Olej na plátně, 80x102 cm (celkový rozměr 96,5x117 cm), signováno a datováno vpravo dole "Fr. Myslivec 1950". Rámováno.
Stav C.