Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Teplý podvečer

A65/139

František Myslivec (1890-1965)

TEPLÝ PODVEČER

1960
Olej na kartonu, 24,5x32 cm (výřez z pasparty), sign. a dat. vlevo dole "Fr. Myslivec 1960", na zadní straně připsáno rukou autora: "Teplý podvečer" partie z Čeladné Fr. Myslivec Brno 14. řijna 1960" a autorské razítko. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Vydražená cena: 8 000 Kč