Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Trojice miniaturních krajin

A65/141

František Myslivec (1890-1965)

TROJICE MINIATURNÍCH KRAJIN

Ca 1962
Olej na kartonu (2 ks) / plátně (1 ks), 8,5x10,5 cm (výřez pasparty), 7x8,5 cm (výřez pasparty) a 5,5x7,8 cm, signováno vlevo / vpravo dole "Fr. Myslivec" (v 1. příp. také datováno); celkové rozměry včetně rámů 22x23 cm, 17x19 cm a 23x25 cm. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Vydražená cena: 3 200 Kč