A65/144
Josef Glückselig (1908-?)
KAMENEC U POLIČKY
1934
Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 19x31 cm, sign. a dat. vpravo dole "Jos. Glückselig 34", na zadní straně přípis: "Kamenec u Poličky 1934. Jos. Glückselig". Rámováno.