Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Žně

A65/154

Bohumír Dvorský (1902-1976)

ŽNĚ

1951
Olej na plátně, 36,5x75 cm, signováno vpravo dole „Boh. Dvorský“, na zadní straně plátna sign. a datováno "Boh. Dvorský 51.". Rámováno, celkový rozměr včetně rámu 50,5x89,5 cm. Stav A.

Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Vydražená cena: 25 000 Kč