Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Chalupy

A65/161

František Horký (1879-1936)

CHALUPY

Olej na kartonu, 50,5x65,5 cm, sign. vpravo dole "F. Horký.". Rámováno, zaskleno. Stav A.

František Horký - malíř a grafik, převážně krajinář, studoval na Akademii v Praze (u prof. Ženíška).