A65/163
Stephan Kalinovich Yarovoy (1913-1988)
ČERNOMOŘSKÉ POBŘEŽÍ
Olej na lepence, 30x50 cm, signováno vlevo dole "С. Ярабой". Rámováno, celkový rozměr včetně rámu 45x65 cm. Stav C.