Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dalmatské pobřeží

A65/165

František Cína Jelínek (1882-1961)

DALMATSKÉ POBŘEŽÍ

1930
Olej na překližce, 34x49,5 cm (výřez z rámu), sign. a dat. vpravo dole "CÍNA JELÍNEK 30". Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Vydražená cena: 3 400 Kč