Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Biedermeier lustr s ověsy

A65/212

BIEDERMEIER LUSTR S OVĚSY

Itálie, Benátky, 40. léta 19. stol.
Šestiramenný lustr s rameny ze železa nesenými dříkem ze zlaceného, řezbovaného lipového dřeva a s ověsky z čirého a barevného skla. Původně svíčkový lustr dodatečně elektrifikován. V. 110 cm, Ø 80 cm. Stav B.

Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Vydražená cena: 10 000 Kč