Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > konzolový stolek se zrcadlem

A65/221

KONZOLOVÝ STOLEK SE ZRCADLEM

Itálie, 1. pol. 20. stol.
Konzolový stolek rokokového tvarosloví s deskou z bílého mramoru a zrcadlem v rámu zdobeném řezbou a zlacením. 236x121x41 cm. Stav B - C.