A65/225
KOMODA
Rakousko,
před r. 1800
Třízásuvková komoda s korpusem ze smrkového dřeva, zdobená celoplošně dýhováním, páskovou intarzií a intarzovanými medailony s motivy říčních a přímořských krajin se stafáží. Dýhy z ořechového, třešňového, švestkového dřeva a dřeva tropických dřevin. 132x90x73 cm.
Původní zámky, klíč i kování.