A65/230
SOFA
Severní Evropa,
30. léta 19. stol.
Třímístné sofa na volutových nohách s převýšenou a zvlněnou linií čalouněného opěráku. Korpus z borového dřeva dýhovaného březovou dýhou. Čalouněno damaškovým potahem zlatavé barvy. 220x95x70 cm.
Původní povrch, nové čalounění.