A65/232
DVOJICE KŘESEL
Itálie,
19. stol.
Dvojice křesel s volutově stáčenými područkami, zlacené a lakované dřevo v barvě slonové kosti čalouněné do saténu perlové barvy. 70x47x97 cm.