Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Klasicistní stolek

A65/234

KLASICISTNÍ STOLEK

Německo, konec 18. stol.
Korpus ze smrkového dřeva je zdoben intarzií v ořechu, javoru a ovocných dřevinách; na horní desce v zrcadle medailon s architekturou v krajině. Jedna centrální zásuvka. 47,5x77x75 cm. Stav D.