A65/236
PŘÍZEDNÍ STŮL
Itálie,
20. stol.
Přízední stůl na čtyřech esovitě prohnutých nohách spojených na spodu trnoží ve tvaru písmene X, zdobený řezbou a celoplošným zlacením, horní dřevěná deska v laku imitujícím mramor.
126x80x44 cm.