A65/238
PSACÍ STŮL
Konec 19. stol.
Bohatě řezbovaný stůl z ořechového dřeva se dvěma řadami zásuvek po stranách a se třemi zásuvkami pod vrcholovou římsou. V čelní straně a na bocích zdobený kanelovanými pilastry a reliéfní řezbou s florálními rozvilinami ve snížených kazetách. 160x90x81 cm.
Restaurováno.