Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Přívěs s brilianty

A65/301

PŘÍVĚS S BRILIANTY

Zlatý přívěs ve florálním tvarosloví je osazen 7 diamanty o celkové vypočtené hmotnosti ca 0,35 ct, na zlatém řetízku 333/1000, značeno ryzostním číslem. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 585/1000. Přívěs 2,13 g btto, řetízek 1,58 g, d. řetízku 46 cm, přívěsu 2 cm. Stav A/B.

Vyvolávací cena: 9 800 Kč
Vydražená cena: 9 800 Kč