A65/301
PŘÍVĚS S BRILIANTY
Zlatý přívěs ve florálním tvarosloví je osazen 7 diamanty o celkové vypočtené hmotnosti ca 0,35 ct, na zlatém řetízku 333/1000, značeno ryzostním číslem. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 585/1000. Přívěs 2,13 g btto, řetízek 1,58 g, d. řetízku 46 cm, přívěsu 2 cm. Stav A/B.