A65/401
ČÍŠE S VEDUTOU SALZBURGU
Čechy, 1. třetina 19. stol.
Silnostěnná cylindrická číše z bezbarvého skla, na pohledové straně zdobená grisaillovou malbou veduty s nápisem "Dom Platz" (pod obrázkem), zlacené bordury.
V. 11 cm.
Neznačeno.