A65/406
FLAKON BIEDERMEIER
Čechy, 40. léta 19. stol.
Flakon z uranového skla, foukaný do formy a broušený, hruškovité tělo fasetované do šestistěnu, hrdlo ukončeno límcem a uzavřeno osmibokou šišticovitou zátkou.
V. 14 cm.
Neznačeno.