Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Číše opálové sklo

A65/408

ČÍŠE OPÁLOVÉ SKLO

Čechy, okolo 1840
Zvonovitá číše z bílého opálového skla, vrstveného modrou alabastrovou sklovinou, foukaná do formy a broušená, fasetovaná do osmistěnu, zdobená pestrou miniaturní malbou květinových motivů a zlacených rozvilin. V. 13,5 cm. Neznačeno. Stav A/B.

Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Vydražená cena: 10 000 Kč