A65/409
DVOJICE CUKŘENEK
Čechy, 2. třetina 19. stol.
Dóza cylindrického tvaru z modrého kostního skla, s odklopným víkem na reliéfně zdobené montáži z postříbřené mosazi. Spolu: truhlička z bezbarvého, rubínově lazurovaného skla, s klenutým víkem na dekorativní mosazné montáži, na svrchní straně zdobeným zlatě psanými iniciálami "M. K."
V. 9,4 cm, Ø 5,9 cm.
Neznačeno.