A65/414
MÍSA SE ZLACENOU ŘEZBOU
Jižní Čechy, 2. pol. 19. stol.
Hlubší mísa čtvercového půdorysu z bezbarvého skla, zdobená řezbou s florálními motivy, zvýrazněnou zlacením, obloučkově vybroušená obruba rovněž zlacená.
V. 7,5 cm, hrana 15,5 cm.
Neznačeno.