Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Váza s motivy andílků

A65/418

VÁZA S MOTIVY ANDÍLKŮ

Čechy, Železný Brod, firma Rudolf Hloušek 30. - 40. léta 20. stol.
Váza mírně kónického tvaru z masivního lisovaného, broušeného, matovaného a leštěného zeleného opálového skla „Jade“, na pohledové straně kruhový výjev s figurální scénou žní, s ženským aktem v popředí, trojicí puttů a žencem v zadním plánu, ostatek plochy je členěn florálním reliéfem v artdecové stylizaci. V. 20 cm. Neznačeno. Stav A.