A65/426
KOMPOTOVÁ SOUPRAVA
Čechy, Železný Brod, Rudolf Hloušek - připsáno, 2. čtvrt. 20. stol.
Sada šesti misek a velké mísy v artdecovém tvarosloví, z masivního žlutě tónovaného skla, broušené do tvaru vodního květu.
Ø 10 cm a 21 cm.
Neznačeno.