Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zmrzlinová sada Tango

A65/429

ZMRZLINOVÁ SADA TANGO

Jižní Čechy, ca 20. léta 20. stol.
Sedmidílná souprava na zmrzlinu obsahuje šest širších zvonovitých pohárků a obdobně tvarovanou mísu na tenké nožce s plochou patkou. Misky jsou zhotoveny z bezbarvého skla podjímaného poloopakní růžovou sklovinou, nožky z kontrastní tmavě fialové skloviny. V. 8 cm a 13,5 cm, Ø 9 cm a 19 cm. Neznačeno. Stav A.