A65/429
ZMRZLINOVÁ SADA TANGO
Jižní Čechy, ca 20. léta 20. stol.
Sedmidílná souprava na zmrzlinu obsahuje šest širších zvonovitých pohárků a obdobně tvarovanou mísu na tenké nožce s plochou patkou. Misky jsou zhotoveny z bezbarvého skla podjímaného poloopakní růžovou sklovinou, nožky z kontrastní tmavě fialové skloviny.
V. 8 cm a 13,5 cm, Ø 9 cm a 19 cm.
Neznačeno.