A65/517
VÁZA HISTORISMUS
Morava, Olomučany, Gebrüder Schütz
80. - 90. léta 19. stol.
Dekorativní váza na vyšší zvonovité patce, hruškovité tělo s akantovým vlysem na profilovaném rozšířeném hrdle, na plášti reliéfní dekor groteskových motivů, měkká kamenina, barevně glazováno v zelenohnědých, starorůžových a pastelových tónech, interiér glazován tyrkysově.
V. 34 cm.
Vtlačená značka "SCHÜTZ BLANSKO" a č. modelu "324".
Stav restaurováno.