A65/569
SOUBOR MINIATUR - 13 KS
Čechy, Praha, Hübel & Comp., Stará Role, Augustin Franz Nowotny, Horní Slavkov, Lippert & Haas, 1. pol. 19. stol.
Soubor 13 ks porcelánových / biskvitových miniatur: figurky venkovanů, měšťanů, rokokových kavalírů, obchodníků či sv. Jana Nepomuckého, pestře malováno, tónované inkarnáty, zlacené detaily; největší z figur slouží jako stojánek, patrně k odložení doutníku.
V. 4,5 - 8,5 cm.
Značeno vtlačeně "P", "R", "S" aj.
Stav C.