A65/607
Dóza s emaily
KAŠMÍR,
konec 19. stol.
Dóza vázovitého tvaru s víkem (urna), zlacená měď, reliéfní, tepaný a barevnými emaily malovaný dekor stylizovaných florálních ornamentů. V. 20 cm. Tepaná značka na podední.