A65/608
Bronzové vykuřovadlo
ČÍNA,
19. stol.
Bronzové vykuřovadlo s motivy ptáků a kvetoucích slivoní na čtyřech nohách ve tvaru lvích hlav. Značeno na podední. V. 22 cm.