A65/610
Váza cloisonné Yukio Tamura
JAPONSKO,
kolem r. 1910
Váza s krátkým úzkým hrdlem je celoplošně zdobena barevným cloisonné smaltem na měděném jádře s motivy kohoutů a slepic na tmavě zeleném pozadí. V. 15 cm. Na podední signováno: Yukio Tamura.
Stav restaurováno.