A65/611
Párové vázy cloisonné
JAPONSKO,
Meidži
Dvojice štíhlých válcovitých váz s krátkým širokým hrdlem je celoplošně zdobena barevným cloisonné smaltem na měděném jádře s motivy sakur a ptáčků na černém pozadí. V. 18,5 cm. Neznačeno.
Stav restaurováno.