Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Trpící Kristus u kůlu

A65/701

TRPÍCÍ KRISTUS U KŮLU

Střední Evropa, 18. stol.
Kabinetní řezba zmučeného Krista, stojícího s pažemi připoutanými k balustrovému sloupku, zlacenou bederní rouškou staženou na levém boku a paprsčitou svatozáří, na nízkém obdélném podstavci. Lipové dřevo, polychromie, zlacení, motouz, v. 20 cm. Stav B/C.