A65/701
TRPÍCÍ KRISTUS U KŮLU
Střední Evropa,
18. stol.
Kabinetní řezba zmučeného Krista, stojícího s pažemi připoutanými k balustrovému sloupku, zlacenou bederní rouškou staženou na levém boku a paprsčitou svatozáří, na nízkém obdélném podstavci. Lipové dřevo, polychromie, zlacení, motouz, v. 20 cm.
Stav B/C.