A65/710
MEMENTO MORI
Střední Evropa,
17. / 18. stol.
Miniatura lidské lebky bez spodní čelisti, uvnitř dutá, zuby vsazené, zimostrázové dřevo řezbované, leštěné, 4x5,5x4 cm, neznačeno.