Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zlaté kapesní hodinky

A65/746

ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY

Švýcarsko, 20. léta 20. stol.
Zlaté tříplášťové kapesní hodinky s gravírovaným ornamentálním dekorem, celková (hrubá) hmotnost 97,91 g, Ø 5 cm. Bílý emailový ciferník je dělen černými římskými číslicemi pro hodiny a arabskými pro minuty, opatřen dvojicí žlutých prolamovaných ruček, samostatnou vteřinovkou a centrální stupnicí s odpoledními hodnotami v červených arabských číslicích na žlutém podkladu. Strojek s kotvovým krokem, neznačen. Na vnitřním plášti značeno: "Systéme Glashütte". Au 585/1000. Na vnitřní straně pláště č. 46658. Stav B. Funkční a jdoucí.

Vyvolávací cena: 14 250 Kč
Vydražená cena: 17 000 Kč