Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kapesní hodinky Omega

A65/748

KAPESNÍ HODINKY OMEGA

Švýcarsko, Omega 20. stol.
Kapesní hodinky s pláštěm z bílého kovu, Ø 4,5 cm. Bílý ciferník je dělen černými arabskými číslicemi včetně 24hodinových hodnot, opatřen dvojicí modřených Brequet-ruček a samostatnou vteřinovkou, značen "OMEGA". Strojek s kotvovým krokem, značen "OMEGA SWISS 15 JEWELS 7823463". Na vnitřní straně pláště značeno: "SWISS MADE-FABRICATION SUISSE OMEGA 8508609". Stav B. Funkční, jdoucí..

Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Vydražená cena: 3 200 Kč