Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Párové nástolce

A65/758

PÁROVÉ NÁSTOLCE

Itálie, 19. stol.
Dvojice alabastrových nástolců, misky kruhového půdorysu s plastickou vejcovcovou obrubou, na tordované noze tvořené trojicí delfínů na trojboké základně, v. 20 cm, neznačeno. Stav A.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydražená cena: 2 200 Kč