A65/766
PĚTICE STŘÍBRNÝCH MOKA LŽIČEK
Rakousko-Uhersko, Vídeň,
posl. třetina 19. stol.
Pět kávových lžiček v historizujícím tvarosloví, s tordovanou a reliéfně zdobenou rukojetí, d. 11,5 cm, celková hmotnost 50,52 g. Ag 800/1000, R-U puncovní značka S-33, značka výrobce (čtyřlístek).