Hlavní stránka > Aukce > 66. Fotografie a práce na papíře > Děvče v kroji

A66/008

Antoš Frolka (1877-1935)

DĚVČE V KROJI

Akvarel na kartonu, 420x580 mm, sign. vpravo dole "A. Frolka". Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.