Hlavní stránka > Aukce > 66. Fotografie a práce na papíře > Zima v lese

A66/029

Hans Kuschela

ZIMA V LESE

30. - 40. léta 20. stol.
Černobílá bromostříbrná fotografie na polomatném papíru, původní autorská zvětšenina. 162x164 mm (výřez pasparty), celkový formát 328x247 mm. Recto pod obrazem tužkou vpravo dole podpis autora, vlevo dole číslo "178.". Verso značeno autorským razítkem: "Hans Kuschela / Hilfszollbetriebsassistent / Zollaufsichtstelle / Blumenbach (West) bei Ung. Brod.". Stav A-B.
Pasparta místy lehce ušpiněna.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Písemný limit
Částka v CZK
Telefonní dražba
Podat nabídku